HAKKIMIZDA

Birbirini takip eden zincir mekanlardan farklı, rahat, özenli ama şaşasız butik mekanlar yaratma hayali ile yola çıkan NewFit CLUB Soul Group bir kadın kulübüdür.

2009 yılında Üsküdar’da kurulan NewFit CLUB ;uzman eğitmen kadrosuyla ,Pilatesi en doğru şekilde yapmanızı sağlamayı hedef edinmiştir.Yeteri kadar eğitilmemiş eğitmenlerle pilates yapmanın kişinin üzerinde olumsuz sonuçlar yaratacağının bilincinde olarak,anatomi ve fizyolojiye hakim Beden Eğitimi Bölümü mezunu ve Pilates eğitmen sertifikalı eğitmenlerle kadrolu olarak çalışmaktadır.

Pilates, hem kadın hem erkek tarafından yapılan bir egzersiz türü olup, NewFit CLUB; kadın üyelerin rahat bir ortamda egzersiz yapmaları amacını güderek SADECE KADINLARA  ÖZEL PİLATES STÜDYO olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

HEDEFLERİNİ ZİHNİNDE YARAT

NewFit olarak amacımız dünya standartlarında bir kadın klubü anlayışını sizlere kadın bedeni üzerine uzmanlaşmış eğitmenler eşliğinde grup ve/veya özel derslerle sunmaktır. İşimiz sizi yargılamak, sizinle tartışmak veya sizi suçlamak değil, gücünüze dayalı analizleri yaparak ve ne istediğinizi birlikte bularak başarıya ulaşmanızı sağlamaktır. Hedeflerinizi zihninizde belirleyin, egzersiz yapın ve bu sonuçları keşfedin:

  • Kilo kaybedin nasıl göründüğünüz hakkında daha iyi hissedin
  • Gücünüzü arttırın daha çok kalori yakın
  • Daha çok enerjiniz olsun sevdiklerinize daha çok zaman ayırın
  • Canlılık kazanın herkes size özensin
  • Kuvvetlenin güzel bir gün geçirin
  • Rahatlayın daha özgür hareket edin
  • Daha genç hissedin kıskanılın
  • Daha uzun yaşayın gelecek yıllarınıza yatırım yapın
  • Keşfedin kaslarınız hala orada

NewFit size hızlı değişimler değil daha genç hissetmenin, daha iyi görünmenin, hayata daha çok katılmanın ve benzerlerinin sırlarını veriyor. NewFit sağlıklı yaşamı hayatınıza geri almak için en iyisidir.

Pilates ve kadın anatomisi konularında uzman ve tecrübeli takım arkadaşlarımız sizi başarıya ulaştırmak için hazırlar. Takım arkadaşlarımız başarınız ve elde edeceğiniz sonuçlar için endişeleniyor. Siz hedeflerinizi zihninizde yarattıysanız gelin çözümlere sizin başarılarınız ve sonuçlarınız için endişelenen takım arkadaşlarımız ile birlikte ulaşın.

NEDEN NEWFIT CLUB?

01

KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR

Kendi bedeninize göre oluşturulmuş özel programlar eşliğinde sağlığınıza kavuşun.

02

GRUP DERSLERİ

Bireysel hizmetin yanında grup çalışmalarıyla sosyal yaşamınızı da destekliyoruz.

03

İNDİRİMLİ FİYATLAR

Her dönem müşterilerimize özgü özel indirim ayrıcalıklarıyla hizmetimizde yeni bir yaklaşım sergiliyoruz.

UZMAN EKİP

01

UZMAN EĞİTİMENLER

Alanlarında uzman ekibimiz sizlere hizmet veriyor.

02

PROGRAMINI SEÇ

Bireyselleştirilmiş programlarla istediğin hizmeti al

03

GÜNÜN HER SAATİNDE BİZE ULAŞIN

7/24 Hizmetinizdeyiz

EKİBİMİZ

NewFitClub Ekibi

Neslihan Mekik

Nurgül Kesimoğlu

Devran Doğan

Search

+