Reformer (Aletli) Grup Pilates

Kimler Katılabilir?

15 yaşından itabaren sadece kadın üyeler katılabilir.
Hamilelikte grup ders uygulanamaz.
Menisküs yırtığı , ileri derecede fıtık ve skolyoz gibi kas ve eklem sorunlarında Uzman Hekimin izniyle yapılır.

Uygulamalarımızda temel kriterlerimiz
  • Yaş ve kiloların yakın olmalarına (15 yaştan küçükler grup derslerine katılamazlar)
    ve tüm katılımcıların kadın olmalarına
  • Ciddi bir sağlık sorunu olmamalarına
  • Hamile olmamalarına
  • Skolyoz,kifoz,lordoz,fıtık gibi omurilik rahatsızlıklarının ileri derece olmamalarına (ileri derece olanlar özel derse yönlendirilir)
  • Menisküs veya ileri derecede kas yırtığı olmamalarına (doktor izni alındıktan sonra özel derse yönlendirilir)
Üye Ol

Reformer Grup Pilates Derslerimiz Hakkında;

Reformer Grup Pilates Derslerimiz İki Kategoridedir

BAŞLANGIÇ SEVİYE

ORTA-İLERİ SEVİYE

Başlangıç Seviye; özellikle hiç Pilates yapmamış yada çok uzun süredir yapmayan kişiler için oluşturulmuştur.Derste Pilates başlangıç hareketleri verilmektedir. Amaç; kişilerin gövde stabilizasyonu, core bölgenin kuvvetlenmesi ve adaptasyon sürecinin tamamlanmasıdır. Bu sayede grup dersleri için duyulan haklı endişeler ortadan kalkar ve yerini denetimli, güvenli, ilerleyen, gelişen,maksimum fayda sağlayan grup pilates deneyimi alır.

Orta-İleri Seviye; gövde stabilizasyonu gelişen kişilerin sürekli ilerleme göstererek gelişimin ve değişimin devam etmesini, Pilatesin muhteşem etkilerini bedenlerinde günden güne fark etmesini ve başkaları tarafından da fark edilmesini sağlar

Ders Gün Ve Saat Programlama Hakkında;

Mobil Uygulamamız ve web sayfamızda; program ajandamızı ve eğitmenlerimizi, sürekli görebilme avantajıyla, ders rezervasyonlarını katılımcılarımız kendi sağlar.

MOBİL UYGULAMAYLA

Gün kısıtlaması olmadan, seçilen seviyedeki ders saatlerini belirleme, günlük-haftalık-aylık programını yapabilme, rezervasyonu iptal ederek yeni bir rezervasyon oluşturabilme, katılımcı sayısını izleyebilme, paket sürelerini ve ders sayılarını takip edebilme özelliklerini kullanarak grup derslerine katılımını, kendi kontrolünde sağlar.

Pİlates Salonumuz

https://www.nettacompany.com.tr