Reformer Pilates Grup

Uzman eğitmenimizin eşliğinde,6 kişilik gruptan oluşan Reformer pilates dersidir.Web sitemizden gün ve saatlerinizi seçip,oluşturmuş olduğumuz gruplarımıza bireysel olarak gelip katılabilirsiniz.

Reformer pilatesin,yerçekimi etkisini azaltması ve ergonomik bir  yapıya sahip olması, kişilerin grup derslerine adapte olmasını kolaylaştırır.İlk defa yapıyor olsanız dahi,kontrolojiyi sağlayabilmek; mat pilatese göre reformer pilateste mümkündür.

Uygulamalarımızda temel kriterlerimiz,

 • – Yaş ve kiloların yakın olmalarına (15 yaştan küçükler grup derslerine katılamazlar)
 • – Ciddi bir sağlık sorunu olmamalarına
 • – Hamile olmamalarına
 • – Skolyoz,kifoz,lordoz,fıtık gibi omurilik rahatsızlıklarının ileri derece olmamalarına (ileri derece olanlar özel derse yönlendirilir)
 • – Menisküs veya ileri derecede kas yırtığı olmamalarına (doktor izni alındıktan sonra özel derse yönlendirilir)

Reformer Pilates Grup Derslerimiz Hakkında;

Sağlıklı yaşamı hedefleyen benzer yaş ve kilodaki üyelerimizin daha düşük bütçeyle bu muhteşem egzersizden faydalanabilmeleri için tasarlanmıştır.

Hemen akla gelen ilk soru ise :Acaba grup derslerine adapte olabilir miyim,sonuçlar etkili olur mu?

Hemen cevaplayalım:

Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa ve aşırı derecede kilolu değilseniz reformer grup dersleri;hem bütçeniz hem de bedeniniz için ideal.Çünkü pilates egzersizleri komplike bir sistem olup, tüm kas gruplarını etkili bir biçimde çalıştırarak,esnek ve biçimli kas kütlesi kazandırarak,duruşu ve beden görüntüsünü değişir.Dirençli yay ve ergonomik yapısı sayesinde; çok daha kontrollü ve istenmeyen sakatlanmalara yol açmadan başarıya ulaşmak mümkündür.

Derslerimize ilk defa katılım gösteren kişiye eğitmenimiz destek verir. Bu nedenle kişi algılamada ve programı yapmakta zorluk çekmez.

Derse katılım kriterlerimizi ise sadece sağlık problemleri belirler ve uygunluk gösteren her kadın üyemiz derslerimize katılabilir.

STÜDYO 1

STÜDYO 2

  Bizimle İletişime Geçin

  Search

  +