Neslihan Mekik

NewFit Club Kurucusu

Uludağ Üniversitesi Resim Bölümü Mezunu

1972  Zonguldak doğumlu. 2009 yılında Üsküdar’da Kadınlara Özel Spor Salonunu franchaise alarak kuran ve sonrasında markalaşma sürecine girerek NewFit Club adıyla aynı mekanda hizmete devam etmiştir. Spor hayatına 11 yaşında basketbolla başlayıp  2008  yılından itibaren fitness,aerobik ve egzersiz sistemleri içinde çalışan Neslihan Mekik uzun yıllar tasarımcı ve sporcu kimliğini bir arada yürüterek görsel hafızayı beden diline çevirerek pilates üzerine branşlaşma eğitimi almıştır.Türkiye His Federasyonu Wellness Antrenörlük ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Eğitmenliği sertifikalarına sahip uzman pilates eğitmenidir.Sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine de çeşitli eğitimler alıp pilates eğitmenliği yanında Wellness Koçluğuda yapmaktadır.

Nurgül Kesimoğlu

İstanbul Üniversitesi Antrenörlük Bölümü Mezunu

1991 İstanbul doğumlu. Spor hayatına 9 yaşında atletizmle başlayıp,lise ve üniversite döneminde futbol ve futsal takımlarında yer alarak Enka Spor Kulübünde atletizm branşında lisanslı olarak bireysel ve takım yarışmalarına katılmıştır.

2011 yılında İstanbul Üniversitesinde Antrenörlük Bölümünde lisansa başlayarak Uzmanlığını Step-Aerobik bölümünde tamamlamıştır.

Aynı dönemde Fitness Yandal eğitimi ve Pedagojik Formasyon eğitimi alarak, başarı ile mezun olmuştur.

2015’ten itibaren NewFit Club bünyesinde pilates eğitmenliği yapmakta olan; Nurgül Kesimoğlu Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Eğitmenliği sertifikasına sahip uzman Pilates Eğitmenidir.

Search

+